Enter forum description here ...
+3
Under review

Star Snippets for Woocommerce

Whiffcraft.ca 2 years ago • updated by Nathan Sorochan 2 years ago 7

Hey Folks!
Disappointed to see that "support" is the same for paid and unpaid subscriptions. You might wanna look into that.

That said, I do see a FAQ on how to put the start snippets into a shopify theme - but what I'm not seeing is the reviews in a woocommerce format (which is one of the main reasons I signed for the plan).

So - can we get on that?+1

How to remove a product review

justbabywear 2 years ago 0

Hello,

After installing the app, we did a test review for a test order we had placed.

I would like to delete that review from our store.


Pl. advice on how to do it

Thanks

+1

Tubidy | Tubidy Mp3

tubidy 2 years ago 0

Number of those over Tubidy MP3 Download Day Exceeds 100 Thousand

05/11/2016 - 22:24
Tubidy popularity continues to increase day by day. Tubidy MP3 download site that, by removing the log entries has scored a great record over 100 thousand. Monthly 5 million visitors with Tubidy, has been under surveillance due to copyright the artist.
Number of those over Tubidy MP3 Download Day Exceeds 100 Thousand Thousands of people Tubidy Uses
Tubidy shared data monthly visitors. According to the presented data downloading over 100,000 unique visitors per day on MP3 Tubidy. This data is collected if both lips were astonishing.

Tubidy using the site to download the MP3 of thousands of visitors in our country. Tubidy visitors to be converted into MP3 format music videos posted on Youtube, desktop or provides facilities for downloading and listening on mobile devices.
Art is followed by an intense world of the Tubidy site. Daily pirates majority of MP3 downloads from this site because it is done. because the servers and data sources on the US, not a sanction yaptıra Turkish artists Tubidy website.

Those who want to download MP3 via Tubidy ,


+1
Under review

Woocommerce - when does the trigger to send email start? Processing, or Completed?

Whiffcraft.ca 2 years ago • updated by Nathan Sorochan 2 years ago 2

Processing = after payment
Complete = after shipped

I know it's a number of days, but which is "day 0"?

0

Minified or compressed code

customcable 2 months ago 0

Do you have code that is minified or compressed? Google PageSpeed Insight is suggesting compression for getrivio.com code.

0

rererer

123 5 months ago 0

erere

0

gfh

123 5 months ago 0

fhghg

0

chat sitesi

ciceksohbet 8 months ago 0

Sohbet insanların duygu ve düsüncelerini birbirlerine yazı yada sözler ile anlatarak hoşça, eğlenceli ve dostça vakit geçirmeleridir.
 Kişilerin Sohbet ve Chat ihtiyaclarını karşılamak için, linux sunucular üzerinde mirc ve web ( java, flash, jaquery ) yazılımları ile desteklenen irc sunucular kurulmuş, Kurulan linux yazılımlı irclerin
www uzantılı kısımlarına php, html, tabanlı yazılımlar ( wordpress, drupal, joomla ) scirptler kurularak sohbet, chat, sohbet odaları adı altında siteler oluşturulmaya başlamıştır.
 Sohbet odaları kişilerin çeşitli sebeplerle oluşan sohbet, söyleşi yada chat ihtiyaçlarını karşılama, güzel, eğlenceli hoş vakit geçirme, bayan yada erkeklerle tanışıp yeni arkadaşlıklar ve
dost edinme isteklerine cözüm bulma amaçları ile ilgili çalışmalarda bulunmaktadırlar. İlk sohbet odaları java ve mirc yazılımı destekli iken günümüzde ilerleyen teknoloji ( flash ve jaquery )
sayesinde cep telefonları, akıllı telefonlar, mobil cihazlar ( iphone, ipad, adnroid, tablet ) mobil mirc kullanılarak istenilen her an sohbet odaları girişi yapılarak sohbet ve chat yapma imkanına sahip olunmuştur.
 Sohbet odalarının tercih edilmesinde en büyük nedenler, internet üzerindeki en eski sohbet ve chat programları olması, yaygın bir kullanıcı kitlesinin bulunması, genel ve ozel söyleşi yapabilme,
üyelik ve ücret gerektirmeden tamamen sitenin sunduğu bedava olanaklardan yararlanma, irc sunucusunda bulunan sabit yada gezici kullanıcılar ile tanışma, sohbet ve söyleşi yapabilme, yeni arkadaşlar edinerek 
çevresini genişletme yada bir yere ait olma istegi olarak sıralanabilir.
  Yeni kişilerle tanışma, arkadaş arama, sohbetederek eğlenceli zaman geçirme istekleri, Sohbet odaları kullanıcılarının  sayılarının artmasına, sohbet odaları arama ve kullanıcı sayısının fazlalığı chat amaçlı sitelerinin artmasına,
sitelerdeki kalite ve kullanıcı sayısının düşmesine, kullanıcılarn istek ve önerilerine önem ve öncelik verilmemesi zamanla yeni yazılımların tercih edilmesinide ilave edersek eski önemi ve kullanıcı sayısı azalmaya başlamıştır.

0

sohbet odaları

ciceksohbet 8 months ago 0

Sohbet Odaları
 
Bir çok kişi yalnızlıktan şikayet eder. Kimse kolay kolay yalnızlığı sevmez. Arkadaşlıklar da işyerlerinde veya zor durumlarda daha zor birlikteliklerdir. İnternet üzerinden online arkadaş olma vesilesi ile  sohbet etmek  ve çok çok sosyal açıdan arkadaş bulmak mümkündür. İnternet üzerinden ölçü arkadaşlıkların çok uzun sürelerce devam ettirilebilir.
 
Bir işyerinde çalışmak zorundadır. Bu da çok arkadaşlık amaçlı yüz yüze görüşme yapılmış maalesef bitirmiştir. Mynet sohbet  internet üzerinden rahatça arkadaşlarınızla sohbet etmenin bir başka adıdır.
 
İnternet ortamındaki arkadaşlıklarda isimler her zaman farklı olarak kullanılabilir. Sohbet  oturması istenmeyeceği gibi, kişi kendi ismiyle de rahatça üye olabilir. Bir çok kişinin tercihhi ile internet üzerinden arkadaş edinme, arkadaşlıkların çok uzun sürmesi değil de bir kişilik yüzlerce arkadaşının olması için de istenilir. Onun arkadaşı farklı bir hikaye onun arkadaşı farklı bir fikir anlamına gelir.
 
Profil Paylaşım Paylaşımı, Paylaşılan Paylaşım Profili, Paylaşılan Sayfalar Görüntü her zaman arkadaşlık sitelerinde önemli olan bir şey değildir. Her zaman bir insanın kendi fikirleri ve paylaştıklarının konu bulunmaktadır. Kaliteli arkadaşlıkların çıkabileceği sohbet bir çok kişinin de farklı fikirleri ortaya çıkıyor.
 
mobil sohbet  
sohbet odası

0

cancel post purchase mail

Duncan 12 months ago • updated 12 months ago 1

How can I stop post purchase emails?